Wynajem średnioterminowy apartamentów

Oferta wynajmu w Warszawie 

Strona Główna > Nasza Oferta >Wynajem średnioterminowy

Polin Apartment

Średnioterminowy wynajem apartamentów w Warszawie

Najczęściej rynek wynajmu apartamntów dzielimy na trzy segmenty: wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy.

  1. Wynajem krótkoterminowy - przyjazd na kilka dni do maks. dwóch tygodni. Rezerwacja dokonywana jest najczęściej poprzez serwisy Booking.com, Airbnb.com, Hotels.com czy inne (na tym rynku oczywiście operujemy, nasze apartamenty mogą Państwo rezerwować na kilka dni). Gość płaci opłatę za dobę, nie interesują go liczniki za prąd, wodę etc. Z pewnością to świetna opcja dla turystów bądź osób przyjeżdżających służbowo.
  2. Wynajem długoterminowy - z reguły na okres od pół roku do nawet kilku lat. Opłata miesięczna za tego typu apartament jest oczywiście niższa, koszt mediów spoczywa po stronie wynajmującego. W rezultacie wynajmujący płaci miesięczny czynsz - i tyle.

A co z gośćmi, którzy z powodów rodzinnych czy biznesowych chcą się zatrzymać na okres kilka tygodni czy miesięcy? Właśnie dla nich mamy nowy produkt - wynajem średnioterminowy na okres od 2 togodni do nawet pół roku!

 

Wynajem średnioterminowy to doskonałe rozwiązanie dla firm delegujących pracowników do Warszawy!

Opis usługi wynajmu średnioterminowego

 

Zauważyliśmy, że istnieje spora luka na rynku, dla osób, które z powodów prywatnych czy biznesowych chcą się zatrzymać na dłużej niż kilka dni. Nie chcą jednak przechodzić wszystkich formalności związanych z wynajmem długookresowym i zamierzają się zatrzymać na okres od kilka tygodni do nawet pół roku. Jednocześnie nie chcą się przejmować kosztem mediów. Chcą, by wynajmowany apartament był od czasu do czasu sprzątany i by była wymieniona pościel i ręczniki. W związku z tym właśnie dla nich przygotowaliśmy nową usługę: wynajem średnioterminowy.

Ważne jest to, że nasze apartamenty na wynajem są w pełni wyposażone. Oczywiście znajdą tam Państwo biurko do pracy, szybki Internet (światłowód lub Internet LTE), czystą pościel i ręczniki, kuchenkę mikrofalową, w jednym mieszkaniu - pralkę. Ponadto oferujemy usługi dodatkowe: cykliczną wymianę pościeli, cykliczne sprzątnie, usługę pralniczą. Jeśli praca lub okoliczności rodzinne powodują, że muszą Państwo na kilka miesięcy zamieszkać w Warszawie, czemu nie zamieszkać na Starówce lub w sercu starej dzielnicy żydowskiej? Z wielką przyjemnością wieczorem można się przejść do jednej z licznym restauracyjek w pobliżu i łącząc obowiązki z przyjemnością - poznawać Warszawę. Serdecznie zapraszamy!

Jaki jest koszt wynajmu średnioterminowego?

Wynajem średnioterminowy wydaje się być wręcz idelanym rozwiązaniem dla firm, które muszą delegować pracowników do Warszawy na krótki czas, np. z w związku z projektem, który ma swoje zamknięte ramy czasowe.  Najlepiej będzie, jeśli w sprawie wynajmu średnioterminowego skontaktują się Państwo bezpośrednio - cena zależy od wielu czynników, takich jak długość wynajmu, częstotliwość prania i sprzątania, ewentualnych usług dodatkowych. Oczywiście na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Zapraszamy!

Chopin Apartment

Wyposażenie apartamentu

besprzewodowy internet 60 mB/s

telewizor plazmowy z telewizją kablową

żelazko i deska do prasowania

igielnik, nici oraz czyścik do butów

mydło, szampon, suszarka do włosów

ekspres ciśnieniowy, kuchenka mikrofalowa

wygodne miejsce pracy - biurko z fotelem

pyszna kawa, herbata, cukier i słodzik

toster, czajnik, talerze i sztućce

na życzenie - artykuły spożywcze

Wystawiamy faktury VAT, możliwa płatność przelewem lub kartą kredytową, nasi stali goście mogą korzystać z dodatkowych udogodnień

Jesteś z podróży służbowej? Szukasz noclegu w Warszawie?

Lubisz wygodę i cenisz sobie otoczenie pięknej okolicy Starego Miasta?

Chcesz odpocząć od atmosfery wytężonej pracy oraz szklanych biurowców?

Sprawdź nasze apartamenty na wynajem!

Apartamenty na wynajem dla firm w centrum Warszawy

Optymalne rozwiązanie przy podróży służbowej