Wynajem krótkoterminowy apartamentów – nowości

Dawno już nie pisałem o naszych apartamentach, a parę nowości się uzbierało. Oczywiście teraz mamy tzw. niski sezon, choć na przykład dzisiaj wszystkie cztery apartamenty będą zajęte. Nazbierało się sporo nowości związanych z naszą pracą (czy pasją). Z pewnością wynajem krótkoterminowy apartamentów daje mnóstwo radości, ale oczywiście bywa też czasem nieco kłopotliwy, zawsze zaś – absorbujący.

Wkrótce w naszej ofercie wynajmu krótkoterminowego pojawi się nowy apartament – przy ulicy Tamka 14

Do tej pory koncentrowałem się na wynajmie swoich apartamentów. Wszystkie apartamenty na wynajem krótkoterminowy, które mieli Państwo możliwość odwiedzić, stanowiły moją własność. Kupiłem je za ciężko zarobione pieniądze, gdy pracowałem na etat i zajmowałem się czymś kompletnie innym. Po ponad 20 latach spędzonych w różnych “korpach” nadszedł czas na coś własnego, a przede wszystkim – spokojnego.

Wiem, że wiele firm operujących na rynku wynajmu krótkoterminowego nie posiada własnych mieszkań. Podnajmuje mieszkania od osób je posiadających i po prostu zarabia na różnicy między ceną, jaką płacą właścicielom, a dochodem, jaki zarobią na wynajmie. W tym roku nadszedł czas i na mnie. Mieszkanie przy ulicy Tamka 14 to pięknie odnowione studio. Przeznaczone jest dla dwóch osób lub pary z dzieckiem. Mieszkanie bardzo pieczołowicie odnowiono i mam nadzieję, że wkrótce pojawią się pierwsi goście chcący zamieszkać na Powiślu. Warto wiedzieć że Powiśle zostało w małym stopniu zniszczone przez wojnę, można więc dotknąć oryginalnej, przedwojennej Warszawy. Tuż obok znajduje się ulica Nowy Świat, Centrum Nauki Kopernik oraz stacja metra.

Wynajem krótkoterminowy apartamentów- mamy już ponad 430 recenzji!

Kolejna rzecz, którą warto się pochwalić, to liczba recenzji. Ostatnio na serwisie Booking.com po raz pierwszy przekroczyliśmy ilość 200 recenzji. Żeby być precyzyjnym, na dzisiaj mamy ich 202. Średnia – 9,8 na 10 i nota “znakomite”. Wydaje się, że nasi goście czują się usatysfakcjonowani warunkami lokalowymi, jakie zastali! Na Airbnb mamy z kolei już prawie 230 recenzji, 94% to recenzje 5-gwiazdkowe. Niewątpliwie wydaje się, że wynajem krótkoterminowy to coś, co robimy dobrze!

Wynajem krótkoterminowy apartamentów – osiągnęliśmy status Superhost ósmy raz z rzędu!

A jako, że Airbnb przyznaje nagrodę raz na kwartał, oznacza to, że od dwóch lat robimy naprawdę dobrą robotę! Przecież w ciągu 2 lat nie anulowaliśmy żadnej rezerwacji (a tzw. overbooking to prawdziwa zmora hotelarza, pisałem o tym na innym ze swoich wpisów). 94% gości oceniło każdą z kategorii ocenowych (jakość mieszkania, czystość, zameldowanie etc.) na pięć gwiazdek. Naprawdę, cieszą mnie te wyniki. Wydaje się, że świadczą o tym, że goście są z pobytu u nas po prostu zadowoleni, a to zawsze wcześniej lub później zaprocentuje.

Nieustająco i niemiennie zapraszam do swoich apartamentów. Ostatnio byliśmy z rodziną na koncercie w Planetarium w Centrum Nauki Kopernik – wrażenia są po prostu nieziemskie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) i warto, bardzo warto się tam wybrać! Wynajem krótkoterminowy apartamentów to niełatwe i czasochłonne zajęcie, ale w końcu się udało! Kliknij tutaj po więcej szczegółów.

Superhost YesApartments.pl

 

 

 

 

 

 

Pozostaw komentarz