Oferta wynajmu apartamentów

Nowe Miasto i Muranów

YesApartments.pl > nasza oferta

Wynajem apartamentów Warszawa - zarezerwuj swój wymarzony apartament już dziś!

 

Oferujemy krótko oraz średnioterminowy wynajem apartamentów Warszawa, na Nowym Mieście orz Muranowie. Wszystkie nasze apartamenty są w pełni wyposażone. Oczywiście znajdą Państwo u nas żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do włosów, mikrofalówkę (oprócz Polin Apartment), przybornik do szycia oraz wiele, wiele więcej. W przeciwieństwie ho dużych hoteli, gwarantujemy prawdziwie przyjacielską atmosferę - bardzo lubimy naszych gości! Wydaje się, że zrobiliśmy prawie wszystko, by poczuli się Państwo jak w domu.

Dlaczego warto wynająć apartament YesApartments?

Jesteśmy małą firmą rodzinną. Wynajmujemy cztery apartamenty. Są one naszą własnością, dbamy o nie najlepiej, jak umiemy. Z pewnością poczują się Państwo wyjątkowo! Dodatkowo, ponieważ zwiedziliśmy kawał świata, staramy się w naszych apartamentach pokazać to, co najcenniejsze i to, co w licznych podróżach najbardziej nam się podobało.

 

Jak zarezerwować nasz apartament?

Prosimy o rezerwację na naszej stronie www, gwarantujemy najlepsze ceny! Wystarczy kliknąć i zarezerwować online. Do dokonania rezerwacji niezbędne jest podanie danych karty płatniczej, depozyt wtedy nie jest wymagany. Jeśli płatność kartą nie jest dla Państwa optymalna, oczywiście mogą Państwo zarezerwować apartament w sposób tradycyjny. Należy wtedy wpłacić zaliczkę na konto bankowe - proszę wtedy o kontakt telefoniczny lub mailowy, uzgodnimy szczegóły. Wreszcie jeśli Państwo wolą, mogą też po prostu dokonać rezerwacji na Booking.com, Airbnb czy Hotels.com, link do strony z ofertami znajdą Państwo tutaj.

 

Z pewnością wynajem apartamentów Warszawa to dobry wybór dla ludzi szukających dobrego noclegu w racjonalnej cenie.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Apartments rental

Masz pytania? Chcesz dokonać rezerwacji ale nie chcesz rezerwować online? Napisz do nas: biuro@yesapartments.pl

lub zadzwoń: 513445358 - telefon lub Whatsapp