Wyjazd służbowy do Warszawy – apartamenty dla firm

Warszawę codziennie odwiedza tysiące osób podróżujących służbowo. Osoby te muszą pozałatwiać swoje sprawy w Warszawie, często trwa to dłużej niż jeden dzień. Oczywistą koniecznością staje się wtedy zakwaterowanie. Wiele osób staje wtedy przed dylematem: hotel czy apartament na wynajem? Co będzie lepsze dla przedsiębiorcy lub menadżera podróżującego służbowo?

Jeszcze kilka lat temu tego typu dylemat nie istniał. Osoby podróżujące zatrzymywały się w hotelu, można było co najwyżej zastanowić się nad ilością gwiazdek, ceną i lokalizacją. Szybko rosnący w ostatnich latach rynek apartamentów, w tym apartamentów dla firm, zmienił preferencje podróżujących.

W czym bowiem apartament dla firm może być lepszy od hotelu? Po pierwsze – wielkość. Co tu dużo mówić, w mieszkaniu na wynajem można się poczuć swobodniej, jest ono większe, można się poczuć prawie jak w domu. Po drugie – lokalizacja. Apartament można wynająć praktycznie dokładnie tam, gdzie chcemy. Hoteli jest mniej i są one z reguł← gorzej usytuowane. Po trzecie – cena. Co tu dużo mówić, apartament dla firm to atrakcyjna kosztowo alternatywa. W jednym dużym apartamencie może przecież zamieszkać nawet 6-8 osób! Przy częstych podróżach służbowych oszczędności mogą być liczone w tysiącach złotych.W naprawdę atrakcyjnych lokalizacjach takich jak Stare i Nowe Miasto, Trakt Królewski etc. hotele są bardzo drogie, apartament zaś można wynająć na naprawdę racjonalne pieniądze.

Są i niedogodności dla osób podróżujących służbowo. Najważniejsza to brak śniadań, naprawdę niewiele apartamentów dla firm oferuje tę usługę. Ale za to przecież małe zakupy w spożywczaku na dole mogą być przyjemniejsze i co ważniejsze, możemy zjeść dokładnie to, na co mamy ochotę!

Apartamenty dla firm to szybko rosnący segment rynku. W naszych apartamentów gości podróżujących służbowo mamy naprawdę sporo. Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych!

Apartamenty na wynajem Franciszkańska Nowe Miasto.jpg

 

 

Pozostaw komentarz