Wigilia w Warszawie w apartamentach

Wigilia w Warszawie w apartamentach to wbrew pozorom coraz popularniejszy sposób spędzania świąt. Wiele osób z Polski wynajmuje apartamenty, by zapewnić komfort swojej rodzinie, z którą, owszem, planuje się spędzić święta, ale warunki lokalowe nie pozwalają na przenocowanie całej liczenej ferajny. Oprócz tego koniec grudnia to tradycyjny okres wakacyjny w Azji. My w każdym razie mamy wszystkie nasze apartamenty na wynajem porezerwowane i to z grubsza po równo. W dwóch nocują goście z Hong-Kongu i Singapuru. W jednym – Amerykanie polskiego pochodzenia odwiedzający swoją rodziną. Z kolei z czwartym apartamencie święta spędzi ukraińska rodzina z polskimi korzeniami mieszkająca w Polsce już od kilku lat.

Okazuje się zatem, że Wigilia w Warszawie to wcale nie jest jakiś taki bardzo niedorzeczny pomysł!

Jak zarządzać tym okresem z punktu widzenia właściciela apartamentu?

Nie ukrywam, że dla mnie spędzenie świąt z bliskimi jest czymś ważnym. Dlatego też już latem ustawiłem minimalny okres pobytu w tym okresie na 3 dni. Dzięki temu mogłem zminimalizować straty oraz ilość pracy. W okresie świąt nie będzie również sprzątania. Po prostu zablokowałem możliwość wprowadzenia się w pierwszy lub drugi okres świąt.

Wigilia w Warszawie w apartamentach YesApartments.pl

W przypadku naszych apartamentów wyszło to tak, że jednak w dwóch z nich musiałem zablokować 26.12. Goście wyyprowadzają się i mieszkania będą puste przez jedną dobę. Nie jest to chyba zbyt wygórowana cena za spokój… Zapewne nie wytrzymam i podjadę zobaczyć, czy wszystko w porządku, ale to tylko tyle. 27.12 goście wprowadzają się wszędzie i wtedy trzeba będzie zacząć mocniej pracować. Tutaj uściślenie, na początku, gdy miałem tylko jeden apartament, myślałem, że nie będzie to zajęcie zbyt pracochłonne. O, jakże się myliłem!

Życzenia świąteczne

Wigilia w Warszawie i w całej Polsce to okres szczególny. Pozwolą zatem Państwo, bym życzył im zdrowych, spokojnych i pełnych prezentów świąt (właśnie w tej kolejności). Proszę pozolić mi też życzyć wspaniałego i lepszego od mijającego Nowego Roku! Liczę, że sporo czytelników tego bloga uda mi się ugościć w naszych apartamentach. Postaramy się być jeszcze lepsi!

Link do rezerwatora znajdą Państwo tutaj, na naszej stronie gwarantujemy najlepsze ceny!

Jeśli zaś lubią Państwo naszego bloga i Warszawę, może warto zerknąć tutaj? Zapraszamy!

Wigilia w Warszawie

 

 

Pozostaw komentarz