Rodzinne apartamenty. Warszawa i jej atrakcje dla rodzin z dziećmi

Bardzo często gościmy rodziny z dziećmi. Chopin Apartment Warsaw jest idealny dla rodziny z dwoma pociechami, rodzice śpią wtedy w jednym pokoju, dzieci – w drugim. Studio Chopin Warsaw z kolei jest dobry dla rodziny z jednym dzieckiem – rodzice śpią razem na dużym łóżku 180×200 cm, dziecko obok – na łóżku pojedynczym. Polin Apartment, którego remont wciąż trwa, także będzie świetnym miejscem dla rodzin z dziećmi, w ogóle apartamenty w Warszawie są dobrym pomysłem na nocleg w Warszawie dla nieco większych grup. Apartamentów jest naprawdę dużo, oczywiście zachęcamy do zatrzymania się w naszych 🙂

Często jestem pytany, gdzie się udać, by dzieci były zadowolone. Oto moja lista pięciu najważniejszych miejsc do odwiedzenia:

  1. Centrum Nauki Kopernik. Tego miejsca chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Natomiast ważna sugestia i  zawsze gościom sugeruję – warto bilety kupić wcześniej on-line. Przed Centrum z reguły stoi ogromna kolejka. Zaś stanie w kolejce nie jest ulubioną czynnością dzieci. Warto o tym pamiętać i kupić bilety z wyprzedzeniem.
  2. Warszawskie ZOO. Od maja do września z naszych apartamentów do ZOO można się dopłynąć promem, którego przystanek znajduje się przy Bulwarach Wiślanych na wysokości Multimedialnych Fontann. ZOO w Warszawie zostało założone późno, dopiero w 1928 roku. W tej chwili ZOO zamieszkuje prawie 600 gatunków zwierząt, w tym rekiny, goryle, pingwiny oraz koala leśna. Obok ZOO, bliżej Wisły, znajduje się park linowy, kolejna świetna atrakcja dla dzieci.
  3. Liczne Exit Roomy. Jest ich co najmniej kilkaset. Warto wybrać swój ulubiony i zarezerwować bilety wcześniej np. na www.lockme.pl
  4. Muzeum Techniki w PKiN. Muzeum, które istnieje od lat i to jest jego największą siłą. Ale w muzeum w środku jest naprawdę bardzo ciekawe i ani Państwo, ani dzieci nie będą się tam nudzić!
  5. I na koniec ciekawostka: Muzeum PRL przy ul. Mińskiej. Piszący te słowa te czasy pamięta, ale dla dzieciaków wszystko będzie niesamowicie egzotyczne.

Celowo nie pisałem o Łazienkach Warszawskich czy Starym Mieście, bo to miejsca oczywiste. Na pewno nie będą się Państwo nudzić! Apartamenty Warszawa to dobry pomysł na nocleg rodzinny za racjonalne pieniądze, oczywiście niezmiennie zapraszamy do naszych apartamentów zlokalizowanych na warszawskiej Starówce. Apartamenty Warszawa to dobry wybór!

Pozostaw komentarz