Polin Apartment – pierwsza recenzja!

Wynajem apartamentów to w gruncie rzeczy mała, bo mała, ale jednak działalność gospodarcza. Zasasy prowadzenia są proste – generalnie chodzi o to, by mieć jak największe obłożenie (liczba sprzedanych nocy).

Mieszkania na doby to wcale nie jest taki prosty kawałek chleba. Goście przyjeżdżają o różnych godzinach, często nie wiedzą, że check-out o danej godzinie jest po to, by pani sprzątająca wyrobiła się ze wszystkim, już nawet nie wspominam o gościach nie potrafiących zachować elementarnej czystości i kultury osobistej (niestety, są tacy) czy o gościach roszczeniowych, którzy najchętniej chcieliby mieć wszystko za darmo.

Wprowadzenie apartamentu na rynek nie bardzo się tak bardzo od każdego innego wprowadzania produktu na rynek. Jest deadline, jest gorączkowe szykowanie wszystkiego na ostatnią chwilę, jest dbanie o drobiazgi w ostatnim momencie. Wreszcie jest czas pierwszej rezerwacji i pierwszej sprzedanej nocy.

Ostatnio wprowadzaliśmy na rynek Polin Apartment przy ulicy Nowolipki. Po skończonym remoncie zamówiliśmy fotografa (pan Turzyński – turzynskiphotography.pl). Jak już otrzymaliśmy zdjęcia, w pierwszym rzucie zamieściliśmy ofertę mieszkania na Bookingu, Airbnb oraz oczywiście na naszej stronie www.yesapartments.pl. Pierwsza rezerwacja przyszła dosłownie kilka dni później.

Pierwsi goście wyprowadzili się z naszego nowego apartamentu dziś rano (niedziela, 1 lipca). Już po kilku godzinach otrzymaliśmy pierwszą recenzję. Pierwszą recenzję naszego nowego apartamentu.

Wszystko bylo ok. Super komunikacja z hostem. Lokalizacja ekstra. Blisko przystanek tramwajowy I autobusowy. Mieszkanie czyste. Najpotrzebniejsze przybory znajdowały się w nim. Bardzo wygodne łóżko! Polecam serdecznie 😉

Recenzję zamieściła pani Bianka z Wrocławia, która wraz z koleżanką przyjechała do Warszawy na koncert Beyonce. O, jak nam było miło! Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli więcej rezerwacji i więcej recenzji, dla porównania Chopin Apartment ma już recenzji blisko 150!

Pierwsza recenzja Polin Apartment

 

Pozostaw komentarz