Oferta dla właścicieli

Chcesz zarabiać na wynajmie krótkoterminowym?

Zapraszamy do kontaktu!

YesApartments.pl > oferta dla wlascicieli

Dlaczego warto wynajmować krótkoterminowo?

Nie chcę tu pisać, że zawsze Państwa przychód będzie większy. Zapewne średniorocznie będzie większy, ale nie zawsze. Ceny oraz popyt idą w górę w wakacje, w okresie Nowego Roku. Zimą czy wczesną wiosną często jest zastój.

Natomiast wielką zaletą wynajmu krótkoterminowego z punktu widzenia właściciela nieruchomości jest bezpieczeństwo. Polskie prawo nie jest szczególnie łaskawe dla osób posiadających nieruchomości i chcących je wynajmować. Nieuczciwi najemcy potrafią być prawdziwą zmorą. W tym aspekcie wynajem krótkoterminowy jest po prostu bezpieczniejszy. Oczywiście, jest jakaś szansa na zniszczenia, ale takie przypadki zdarzają się niesłychanie rzadko.

Jesteśmy małą firmą rodzinną. Wynajmujemy cztery apartamenty. Oprócz tego zarządzmy wynajmem jeszcze jednego mieszkania, nie będącego naszą własnością. Chętnie baze mieszkań na podnajem poszerzymy.

Uwaga: ze względów logistycznych chętnie zajmiemy się mieszkaniami zlokalizowanymi na Nowym Mieście i Muranowie. Mieszkania w innych dzielnicach muszą posiadać parking. Parking nie musi być udostępniany gościom (choć zawsze jest to atutem). Tym niemniej parking jest nam potrzebny ze względów logistycznych - obsługa mieszkań na wynajem to naprawdę ciężka praca!

 

Apartments rental

Masz pytania? Chcesz dokonać rezerwacji ale nie chcesz rezerwować online? Napisz do nas: biuro@yesapartments.pl

lub zadzwoń: 513445358 - telefon lub Whatsapp