Na co zwracać uwagę przy wyborze apartamentu? Dobre noclegi Warszawa Stare Miasto

Codziennie do Warszawy przyjeżdża wiele osób. Oczywiście część służbowo, część na zwiedzanie. Część zatrzymuje się w hotelach, inni – w apartamentach na wynajem. Na co zwrócić uwagę przy wyborze lokum? Wydaje mi się, że istnieją tak naprawdę trzy kluczowe czynniki, które finalnie mają wpływ na wybór apartamentu, który będzie spełniał Państwa oczekiwania. Są to oczywiście lokalizacja, jakość apartamentu oraz cena czy też stosunek jakości do ceny. Przyjrzyjmy się tym trzem czynnikom pamiętając, że ZAWSZE NAJTANIEJ jest wynająć apartament bezpośrednio – pośrednicy ZAWSZE biorą prowizję od 15 do nawet 30%! Proszę po prostu wpisać w Google frazę np. “noclegi Warszawa Stare Miasto” i poczytać strony i opinie. Zajmie to oczywiście więcej czasu, ale będzie taniej!

Lokalizacja – noclegi Warszawa Stare Miasto to “top of the top”!

Nie bez kozery istnieje powiedzenie, że istnieją trzy czynniki wpływające na cenę nieruchomości: lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja. Idąc tym tropem najlepsza lokalizacja dla turystów to centrum Warszawy oraz jej najpiękniejsza część Stare Miasto i Nowe Miasto. Wszędzie blisko, większość atrakcji turystycznych dostępna jest na piechotę, wszędzie znajdziemy sklepy, restauracje, kawiarnie, gdzie możemy miło spędzić czas. Noclegi Warszawa Stare Miasto są optymalne dla turystów. Noclegi bliżej biznesowej części Warszawy – dla osób szukających apartamentów na wynajem i podróżujących służbowo.

Opinie

Naprawdę warto poszperać w Internecie i poszukać opinii o lokalu i o ich właścicielu. Fotografie z reguły wyglądają super, ale może się zdarzyć, że rzeczywistość będzie daleko inna. Co z tego, że wynajmiemy pięknie wyglądający apartament na Starym Mieście, jeśli w środku będzie po prostu brudno? Naprawdę rekomenduję spędzenie nieco czasu i przejrzenie opinii. Noclego na Starym Mieście to oczywiście świetny pomysł, ale naprawdę źle dobrane zakwaterowanie może zepsuć najlepiej nawet zaplanowany urlop… Z pewnością warto spędzić ciut więcej czasu przed komputerem, by potem nie być zaskoczonym.

Cena

Warto pamiętać, by nie wybierać ofert tanich – to jest przecież zawsze kosztem czegoś. Albo pościel będzie gorszej jakości, albo sprzątanie nie takie, jak powinno, albo ostatni remont był wiele lat temu – cen nie da się oszukać. Warto pamiętać, że komplet prania pościeli z maglowaniem to ok. 15 zł od osoby, sprzątanie apartamentu ok. 35 m2 – minimum 40 zł. To są koszty stałe gospodarza. Do tego musimy dołożyć trochę na reklamę. Dalej, na prowizję dla serwisów OTA (online travel agency)  i dopiero na końcu pojawia się zarobek. Nie chcecie być zaskoczeni? Nie wybierajcie najtańszych apartamentów!

Szukasz noclegu na Starym Mieście w Warszawie? Prosimy o przejrzenie naszych opinii tutaj!

Jeśli z kolei zamierzasz dokonać rezerwacji, kliknij tutaj – jeśli nie chcesz rezerwować przy użyciu karty płatniczej, zawsze mogą Państwo po prostu zadzwonić.

Noclegi Warszawa Stare Miasto

Noclegi Warszawa Stare Miasto | YesApartments.pl

 

Pozostaw komentarz