Mieszkanie przy muzeum Polin – pierwsza recenzja!

Co chyba oczywiste, wynajem apartamentów to w gruncie rzeczy mała, bo mała, ale jednak działalność gospodarcza. Z pewnością zasady prowadzenia są raczej proste – generalnie chodzi o to, by mieć jak największe obłożenie (liczba sprzedanych nocy). Przede wszystkim ważne są recenzje i dobre zdjęcia apartamentu. Także nasze najnowsze, świeżo wyremontowane mieszkanie przy muzeum Polin właśnie doczekało się swojej pierwszej recenzji!

Czy mieszkanie to produkt?

Niewątpliwie mieszkania na doby to wcale nie jest taki prosty kawałek chleba. Przecież goście mogą przyjechać o różnych godzinach. Często nie wiedzą, że check-out o danej godzinie jest po to, by pani sprzątająca wyrobiła się ze wszystkim. Już nawet nie wspominam o gościach nie potrafiących zachować elementarnej czystości i kultury osobistej (niestety, są tacy, na szczęście rzadko), czy o gościach roszczeniowych, którzy najchętniej chcieliby mieć wszystko za darmo.

Zapewne wprowadzenie apartamentu na rynek nie różni się tak bardzo od każdego innego wprowadzania produktu na rynek. Jest deadline, jest gorączkowe szykowanie wszystkiego na ostatnią chwilę, jest dbanie o drobiazgi w ostatnim momencie. Wreszcie jest czas pierwszej rezerwacji i pierwszej sprzedanej nocy.

Mieszkanie przy muzeum Polin – wprowadzenie na rynek

Ostatnio wprowadzaliśmy na rynek nasze mieszkanie przy muzeum Polin, nazwane Polin Apartment. Adres – ulicy Nowolipki. Zaraz po skończonym remoncie zamówiliśmy fotografa Krzysztofa Turzyńskiego (zachęcamy do skorzystania z jesto usług, jest dobry, zachęcam do przejrzenia jego portfolio). Jak już otrzymaliśmy zdjęcia, w pierwszym rzucie zamieściliśmy ofertę mieszkania na Bookingu, Airbnb oraz oczywiście na naszej stronie www.yesapartments.pl. Pierwsza rezerwacja przyszła dosłownie kilka dni później.

Pierwsi goście wyprowadzili się z naszego nowego apartamentu dziś rano (niedziela, 1 lipca). Wreszcie, już po kilku godzinach, otrzymaliśmy pierwszą recenzję. Pierwszą recenzję naszego nowego apartamentu.

Wszystko było ok. Super komunikacja z hostem. Lokalizacja ekstra. Blisko przystanek tramwajowy I autobusowy. Mieszkanie czyste. Najpotrzebniejsze przybory znajdowały się w nim. Bardzo wygodne łóżko! Polecam serdecznie 😉

Recenzję zamieściła pani Bianka z Wrocławia, która wraz z koleżanką przyjechała do Warszawy na koncert Beyonce. O, jak nam było miło! Ale nie tylko miło. Przecież jest to również sygnał, że nasze mieszkanie przy muzeum Polin zostało dobrze zaprojektowane i przygotowane. To jest zawsze bardzo ważne. Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli więcej rezerwacji i więcej recenzji, dla porównania Chopin Apartment ma ich już recenzji blisko 150!

Zapraszam do przejrzenia informacji o Polin Apartment – wystarczy kliknąć tutaj. Niezmiennie serdecznie zapraszamy!

(Edit 12 listopada 2018): Dzisiaj recenzji mamy ponad 18, wszystkie dobre i bardzo dobre.

mieszkanie przy muzeum Polin

mieszkanie przy muzeum Polin – pierwsza recenzja

 

Pozostaw komentarz