Szukasz apartamentu na wynajem?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

YesApartments.pl to mała firma rodzinna. Wynajmujemy cztery apartamenty na wynajem: trzy na Nowym Mieście (Chopin Apartment Warsaw przy ulicy Koźlej 24/26, Studio Chopin przy ulicy Franciszkańskiej oraz Studio Warszawa przy ulicy Ciasnej) oraz nasze chyba najładniejsze mieszkanie: Polin przy ulicy Nowolipki.

Przez ponad 20 lat pracowałem jako pracownik najemny w różnych korporacjach, także tych ogólnoświatowych. Od kilku lat zajmuję si wyłącznie wynajmem apartamentów. Lubię ludzi i zawsze staram się ze spotkania z kolejnym gościem znaleźć coś wartościowego i ciekawego także dla siebie. Naprawdę szczerze lubię też Warszawę i chętnie o jej atrakcjach opowiadam. Warszawa potrafi być fascynująca, wymaga jednak bliższego poznania.

W swoim życiu mieszkałem w trzech krajach (oprócz Polski były to Algieria, Ukraina i Irlandia), z racji częstych podróży służbowych nocowałem też w najróżniejszych hotelach: od tanich moteli gdzieś przy drodze po 5-gwiazdkowe hotele Las Vegas. Stąd wiem, jak ważne są czasem pozornie nieistotne detale. Wiem też, jak ważna jest czystość. Przykładamy do tego wielką uwagę!

W naszych apartamentach znajdą Państwo wszystkie udogodnienia. Zawsze mam nadzieję, że nie skończy się na pierwszym pobycie i że przyjadą Państwo ponownie. Niezmiennie bardzo mnie to cieszy.

Zapraszam do kontaktu!

 

email: biuro@yesapartments.pl,

tel. 513 44 53 58 (mogą mnie też Państwo znaleźć w aplikacjach Whatsapp oraz Viber.

Jerzy Warchałowski

Wskazówki dojazdu:

Lotnisko Chopina: 

  1. Taksówka/Uber - koszt 40-80 zł
  2. Autobusy: 188, 175 jadą do centrum. Należy wysiąść jak najbliżej Starego Miasta (przystanek Uniwersytet lub Plac Piłsudskiego). Do apartamentów można dojść na piechotę (ok. 20 min. spaceru przez Stare Miasto) lub należy dojechać do placu Krasińskich, stamtąd pieszo jest już naprawdę blisko (ok. 5 min.)
  3. Pociąg: należy dojechać do stacji Warszawa Centralna. Następnie można wsiąść w metro i dojechać do stacji Metro Ratusz lub wybrać autobus kierujący się na plac Krasińskich.

Lotnisko Modlin:

  1. Taksówka - koszt 100-150 zł
  2. Modlin Bus - www.modlibus.pl, autokar dojeżdża do Pałacu Kultury i Nauki, stamtąd należy udać się na stację metra i dojechać do stacji Metro Ratusz.

Dworzec Warszawa Centralna:

Z Warszawy Centralnej najlepiej dojechać metrem (do stacji Warszawa Ratusz) lub autobusem (do placu Krasińskich)

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wolisz zarezerwować apartament telefonicznie - skontkatuj się z nami wypełniając formularz!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez firmę Jerzy Warchałowski do celów marketingowych, zgodnie z polityką prywatności