Grudniowe nowości w Warszawie

Dawno nie pisałem na tym blogu, głównym powodem są postępujące prace w naszym kolejnym mieszkaniu, Studio Warszawa przy ulicy Ciasnej. Tworzymy też nową stronę, www.yesapartments.pl, gdzie wreszcie będzie można dokonać rezerwacji naszych obiektów on-line. Zapraszamy już wkrótce!

Grudzień wbrew pozorom to bardzo dobry moment na zwiedzanie Warszawy. Po pierwsze, już w najbliższą sobotę rozpocznie się iluminacja centrum (Starego i Nowego Miasta, Krakowskiego Przedmieścia, ulicy Nowy Świat). Warszawa po zmroku wygląda naprawdę przepięknie! Warto, mimo chłodu, przespacerować się po centrum, wrażenia są niezapomniane.

Druga okazja, to otwarcie Muzeum Polskie Wódki na warszawskiej Pradze. Dublin słynie z muzeum guinnessa i whiskey, Warszawa może i powinna słynąć z muzeum wódki. Krok w dobrą stronę! Na mapie Warszawy przybędzie kolejna lokalizacja, którą warto odwiedzić.

Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w centrum, zatem zarówno spacer po iluminowanej Warszawie, jak i muzeum wódki znajdują się naprawdę niedaleko. Zapraszamy!

 

Pozostaw komentarz