Apartamenty na wynajem Warszawa…

… to świetny sposób na dotknięcie prawdziwego życia miasta i jego mieszkańców. Goście wynajmujący apartamenty są inni od gości hotelowych, odgrodzonych od życia recepcją i całym systemem usług hotelowych. Goście apartamentów są najczęściej mili, otwarci, bardziej empatyczni.

Wiemy o tym nie od wczoraj, wszak pierwszy apartament na wynajem otwarliśmy już prawie 2 lata temu. Chopin Apartment był naszym pierwszym mieszkaniem, rok później otwarliśmy Studio Chopin zlokalizowane przy ulicy Franciszkańskiej, teraz otwieramy nasz trzeci apartament, przy ulicy Ciasnej.

Dosłownie z najbliższy czwartek gościć będziemy naszego pierwszego gościa w apartamencie na wynajem przy ulicy Ciasnej (na marginesie – nazwa apartamentu to Studio Warszawa). W ostatni piątek w mieszkaniu odbyła się sesja fotograficzna, czekamy na zdjęcia, na razie mamy tylko jedno, które niniejszym załączamy.

Apartamenty na wynajem Warszawa, a w szczególności apartamenty YesApartments.pl – to dobry wybór!Apartamenty na wynajem - Studio Warszzawa

Pozostaw komentarz