Apartamenty na wynajem lato Warszawa

Oczywiście, lato i ciepła pogoda sprzyjają podróżom. Część osób jedzie w góry, część nad morze, jakiś tam procent – zwiedzać Warszawę. Apartamenty na wynajem lato Warszawa to rozsądny wybór za rozsądne pieniądze! Oczywiście, najważniejsza jest jakoś apartamentu na wynejem, jego czystość oraz – jego lokalizacja.

Czego można spodziewać się po lacie w mieście?

Lato w Warszawie

Od dobrych już kilku lat nie wyjeżdżam na wakcje w lecie. Po pierwsze, oczywiście, dlatego, że wynajmuję apartamenty i latem jest po prostu sporo rezerwacji. Co za tym idzie, jest też sporo pracy. Ale też jakiś czas temu uzmysłowiłem sobie, że właściwie wyjazdy latem nie mają sensu – pięknie jest w samej Warszawie. Zaś mohito czy campari mogę wypić u siebie w domu na tarasie. Od tego też cxzasu zacząłem podróżować zimą. Z reguły gdzieś dalej, najlepiej w okolice równika. Tu, w Polsce, jest wtedy szaro i smutno. Tam – trafiam na pełnię lata.

Lato w Warszawie potrafi być magiczne. Oczywiście, zwłaszcza w weekendy. Krakowskie Przedmieście czy Nowy Świat są wtedy jednym, wielkim deptakiem. Pola Mokotowskie po prostu tętnią życiem. W Łazienkach w każdą niedzielę odbywa się koncert chopinowski pod chmurką. Jeziorko przy Pałacu Wilanów zachęca do wynajęcia łódki. Bulwary Wiślane – zwłaszcza wieczorem – przypominają mi słynną ulicę Temple Bar w Dublinie. Po prostu żyć, nie umierać!

Apartamenty na wynajem lato Warszawa

Dla mnie, oczywiście, lato to okres wytężonej pracy. Goście przyjeżdżają i wyjeżdżają. Czasem nawet trudno za tym całym ruchem ludzkim nadążyć. Zawsze modlę się latem o kilka rzeczy. O to, żeby goście nie palili – usunięcie zapachu tytoniu gdy przerwa między gośćmi wynosi raptem kilka godzin, jest praktycznie niemożliwe. Dalej, modlę się, by nie trafili się goście nie umiejący zachować porządku czy też łamiący ciszę nocną. Wiem, że to potrafi być bardzo uciążliwe dla sąsiadów. Modlę się też, by w mieszkaniach nie było jakiejś nieoczekiwanej awarii.

Sytuacje nieprzewidziane – czemu zawsze latem?

Ostatnio mam taką sytuację, mogę zdradzić, w Studiu Warszawa. Z bliżej niewiadomych przyczyn pojawiła się mokra plama na ścianie w kuchni. Ja na punkcie wilgoci mokrych plam mam małą obsesję – wilgoć, grzyby… Przyczyna, jak już napisałem, nie jest znana. Trzeba zdemontować kabinę przysznicową, zdemontować brodzik i może wtedy będzie coś widać. Ale jak to zrobić, gdy właściwie non stop mam gości? Najbliższy temrin to 25 sierpnia i tego też dnia apartament muszę zamknąć. Fachowiec wie, że na wszystko ma 4 dni. Jak na remont – to naprawdę bardzo, bardzo mało czasu. Trzymajcie kciuki!

Ciekawi Cię praca właściciela apartamentów na wynajem? Kliknij tutaj!

Zachęcam też do rezerwowania naszych apartamentów – kliknij tutaj!

Apartamenty na wynajem lato Warszawa

Apartamenty na wynajem lato Warszawa | YesApartments.pl

 

Pozostaw komentarz