Apartamenty na doby Warszawa. Dobra relacja cena/jakość

Apartamenty na doby Warszawa to świetny sposób na dotknięcie prawdziwego życia miasta i jego mieszkańców. Goście wynajmujący apartamenty doświadczają czego innego niż gości hotelowi, odgrodzeni od życia recepcją i całym systemem usług hotelowych. Goście wynajmujący apartamenty są z reguły po prostu bardziej sympatyczni. Inaczej się zachowują znając właściciela. My, w każdym razie, mamy z naszymi gośćmi praktycznie wyłącznie miłe wspomnienia!

Apartamenty na doby Warszawa YesApartments.pl

Wynajmem apartamentów zajmujemy się już prawie 3 lata. Na początku była to pewnego rodzaju odskocznia od rytmu pracy w korporacji. Naszym pierwszym mieszkaniem był Chopin Apartment Warsaw zlokalizowany przy ulicy Koźlej. Było to nasze pierwsze mieszkanie, remontowaliśmy je długo i z dużym pietyzmem! Dość powiedzieć, że okna i drzwi wejściowe do mieszkania wymagały zgody konserwatora zabytków… 9 miesięcy później kupiliśmy kolejne mieszkanie. Lokalizacja – praktycznie ta sama. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Franciszkańskiej 4, jest to mniejsze mieszkanie-studio, nazwaliśmy je Studio Chopin Warsaw. Przy wynajmie dwóch mieszkań doszliśmy do wniosku, że apartamenty na wynajem Warszawa mogą stać się źródłem naszego utrzymania. Dosłownie sześć miesięcy później pojawiło się trzecie mieszkanie (Studio Warszawa). Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcie z sesji fotograficznej. Czwarty apartament na doby – Polin Apartment –  kupiliśmy na Muranowie, odrobinę dalej od Starówki, ale w pięknej, modernistycznej dzielnicy zaprojektowanej tuż po wojnie przez arch. Bohdana Lacherta.

Dlaczego lubię prowadzić apartamenty na wynajem?

Może to dziwne, ale generalnie lubię pracować. Jakoś tak się złożyło, że pracuję z ludźmi, jestem z wykształcenia humanistą. Z pewnością w jakimś stopniu umiem to robić, wydaje mi się również, że mam w sobie sporą porcję empatii. Tego typu cechy przydają mi się bardzo w prowadzeniu apartamentów na wynajem. Dodatkowo umiem mówić dobrze po polsku i rosyjsku, to też jest bardzo ważne, mam darmową praktykę 🙂 Lubię też ten moment, gdy dopiero co poznani ludzie się otwierają, gdy jest im w apartamencie po prostu miło i dobrze. Pomalutku stało się to moim sposobem na życie. Oczywiście, pieniędzy mam mniej niż miałem, ale czyż tylko pieniędzmi człowiek żyje? Aby odpocząć, z reguły zamykam apartamenty na przełomie stycznia i lutego i robię sobie wtedy dłuższe wakacje w jakimś ciepłym miejscu. Jest OK!

Polubiłeś ten wpis? Chcesz sprawdzić, jak nam idzie? Zobacz opinie naszych gości, kliknij tutaj.

Jeśli natomiast przywiodła Cię tu historia Warszawy, obejrzyj ten filmik. Bardzo ciekawy!

Apartamenty na doby Warszawa - Studio Warszzawa

Apartamenty na doby Warszawa | YesApartments.pl

Pozostaw komentarz